דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם תמונה לא עובדת בפוטושופ

מה לעשות אם תמונה לא עובדת בפוטושופ

מה לעשות אם תמונה לא עובדת בפוטושופ

מבוא

פוטושופ היא תוכנה רבת עוצמה לעריכת תמונות המשמשת אנשי מקצוע וחובבים כאחד. אפשר להשתמש בו כדי ליצור תמונות מדהימות, אבל לפעמים זה יכול להיות קשה לגרום לתמונה לעבוד כמו שצריך. אם אתה מתקשה לגרום לתמונה לעבוד בפוטושופ, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לפתור את הבעיה ולהחזיר את התמונה שלך לעבודה.

בדוק את סוג הקובץ

הדבר הראשון שעליך לעשות בעת פתרון בעיות בתמונה בפוטושופ הוא לבדוק את סוג הקובץ. Photoshop תומך במגוון רחב של סוגי קבצים, אך לא בכולם. אם סוג הקובץ אינו נתמך, תצטרך להמיר אותו לסוג קובץ נתמך לפני שתוכל לפתוח אותו בפוטושופ.

סוגי קבצים נתמכים

סוגי הקבצים הבאים נתמכים על ידי Photoshop:

  • JPEG (.jpg)
  • TIFF (.tif)
  • Photoshop Document (.psd)
  • PNG (.png)
  • GIF (.gif)
  • BMP (.bmp)

המרת סוגי קבצים

אם סוג הקובץ אינו נתמך, אתה יכול להשתמש בממיר קבצים מקוון בחינם כדי להמיר אותו לסוג קובץ נתמך. ישנם ממירי קבצים מקוונים רבים זמינים בחינם, כגון Zamzar ו- FileZigZag. כל שעליך לעשות הוא להעלות את הקובץ שברצונך להמיר, לבחור את סוג קובץ הפלט ולאחר מכן להוריד את הקובץ שהומר.

בדוק את רזולוציית התמונה

הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא לבדוק את רזולוציית התמונה. פוטושופ יכול להתמודד רק עם תמונות עד רזולוציה מסוימת. אם התמונה גדולה מדי, היא לא תיפתח בפוטושופ. כדי לבדוק את הרזולוציה של תמונה, פתח אותה בכל מציג תמונות והסתכל על גודל התמונה.

שינוי גודל תמונות

אם התמונה גדולה מדי, אתה יכול להשתמש בשינוי גודל תמונה מקוון בחינם כדי להקטין את הגודל. ישנם מכשירי שינוי תמונות מקוונים רבים בחינם זמינים, כגון ResizeImage ו-PicResize. כל שעליך לעשות הוא להעלות את התמונה שברצונך לשנות את גודלה, לבחור את גודל הפלט, ולאחר מכן להוריד את התמונה ששונתה.

בדוק את איכות התמונה

הדבר האחרון שאתה צריך לעשות הוא לבדוק את איכות התמונה. אם התמונה באיכות ירודה, ייתכן שהיא לא תיפתח בפוטושופ. כדי לבדוק את איכות התמונה, פתחו אותה בכל מציג תמונות והסתכלו על איכות התמונה. אם התמונה באיכות ירודה, ייתכן שתצטרך למצוא גרסה באיכות גבוהה יותר של התמונה.

מציאת תמונות באיכות גבוהה

אם אתה צריך למצוא גרסה באיכות גבוהה יותר של תמונה, אתה יכול להשתמש במנוע חיפוש תמונות מקוון בחינם כגון Google Images או TinEye. כל שעליך לעשות הוא להזין את התמונה שאתה מחפש ומנוע החיפוש יחזיר רשימה של תמונות שתואמות את השאילתה שלך.

סיכום

אם אתה מתקשה לגרום לתמונה לעבוד בפוטושופ, הטיפים האלה אמורים לעזור לך לפתור את הבעיה ולהחזיר את התמונה שלך לעבודה. זכור לבדוק את סוג הקובץ, רזולוציית התמונה ואיכות התמונה לפני פתיחת התמונה בפוטושופ. אם אתה צריך למצוא גרסה באיכות גבוהה יותר של תמונה, אתה יכול להשתמש במנוע חיפוש תמונות מקוון בחינם כגון Google Images או TinEye. לטיפים וטריקים נוספים לשימוש בפוטושופ, עיין במדריך זה של YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן