דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם לא רואים את השירים במחשב בנגן?

מה לעשות אם לא רואים את השירים במחשב בנגן?

מה לעשות אם לא רואים את השירים במחשב בנגן?

מה לעשות אם לא רואים את השירים במחשב בנגן?

האם אתה מתקשה למצוא את השירים שאתה רוצה להאזין להם במחשב? זה יכול להיות מתסכל כשאתה לא מוצא את השירים שאתה מחפש. הנה כמה טיפים שיעזרו לך למצוא את השירים שאתה מחפש.

בדוק את ספריית המוזיקה שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את ספריית המוזיקה שלך. זה המקום שבו כל המוזיקה שלך מאוחסנת במחשב שלך. אתה יכול לגשת לספריית המוזיקה שלך על ידי פתיחת נגן המוזיקה ולחיצה על הכרטיסייה "ספרייה". מכאן, תוכל לדפדף באוסף המוזיקה שלך ולראות אם השירים שאתה מחפש נמצאים שם.

חפש את השיר

אם אינך מוצא את השיר בספריית המוזיקה שלך, תוכל לנסות לחפש אותו. לרוב נגני המוזיקה יש סרגל חיפוש שבו אתה יכול להקליד את שם השיר או האמן שאתה מחפש. זוהי דרך מצוינת למצוא במהירות את השיר שאתה מחפש.

בדוק את תיקיית ההורדות שלך

אם הורדת לאחרונה שיר, ייתכן שהוא נמצא בתיקיית ההורדות שלך. בדוק את תיקיית ההורדות שלך כדי לראות אם השיר שאתה מחפש נמצא שם.

חפש באינטרנט

אם אתה עדיין לא מוצא את השיר שאתה מחפש, אתה יכול לחפש אותו באינטרנט. אתה יכול להשתמש במנוע חיפוש כמו גוגל או בינג כדי לחפש את השיר או האמן שאתה מחפש. אתה יכול גם לנסות לחפש את השיר ביוטיוב או בשירותי סטרימינג אחרים.

סיכום

למצוא את השירים שאתה רוצה להאזין להם במחשב שלך יכול להיות אתגר. אבל עם העצות האלה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא את השירים שאתה מחפש. אם אתה עדיין לא מוצא את השיר שאתה מחפש, אתה תמיד יכול לחפש אותו באינטרנט . בהצלחה!

סיכום

למצוא את השירים שאתה רוצה להאזין להם במחשב שלך יכול להיות אתגר. כדי לעזור לך למצוא את השירים שאתה מחפש, בדוק את ספריית המוזיקה שלך, חפש את השיר, בדוק את תיקיית ההורדות שלך וחפש את השיר באינטרנט. בעזרת הטיפים האלה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא את השירים שאתה מחפש.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן