דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם חנות Play לא עובדת

מה לעשות אם חנות Play לא עובדת

מה לעשות אם חנות Play לא עובדת

תבדוק את חיבור האינטרנט שלך

אם חנות Play לא עובדת, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את חיבור האינטרנט שלך. ודא שהמכשיר שלך מחובר לחיבור Wi-Fi יציב או חיבור נתונים נייד. אם החיבור חלש או לא יציב, ייתכן שחנות Play לא תוכל להיטען כראוי.

נקה את המטמון והנתונים

אם חיבור האינטרנט שלך יציב, השלב הבא הוא לנקות את המטמון והנתונים של חנות Play. זה יכול לעזור לפתור את כל הבעיות שעלולות לגרום לחנות Play לא לפעול כראוי. כדי לנקות את המטמון והנתונים, עבור אל הגדרות > אפליקציות > חנות Google Play > אחסון > נקה מטמון ונקה נתונים.

עדכן את חנות Play

אם חנות Play לא מעודכנת, ייתכן שהיא אינה פועלת כראוי. כדי לעדכן את חנות Play, פתח את אפליקציית חנות Play והקש על סמל ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה. לאחר מכן, הקש על הגדרות > גרסת חנות Play. אם קיים עדכון זמין, הוא יופיע כאן.

הסר את התקנת עדכונים

אם עדכון חנות Play לא עובד, אתה יכול לנסות להסיר את העדכונים. כדי לעשות זאת, עבור אל הגדרות > אפליקציות > חנות Google Play > הסר התקנה של עדכונים. פעולה זו תחזיר את חנות Play לגרסה המקורית שלה.

הפעל מחדש את המכשיר שלך

לפעמים, הפעלה מחדש של המכשיר שלך יכולה לעזור לפתור בעיות שעלולות לגרום לחנות Play לא לפעול כראוי. כדי להפעיל מחדש את המכשיר, לחץ והחזק את לחצן ההפעלה עד להופעת תפריט ההפעלה. לאחר מכן, הקש על הפעל מחדש.

בדוק אם קיימים עדכוני מערכת

אם חנות Play עדיין לא עובדת, עליך לבדוק אם יש עדכוני מערכת. עדכוני מערכת יכולים לעזור לפתור בעיות שעלולות לגרום לחנות Play לא לפעול כראוי. כדי לבדוק אם קיימים עדכוני מערכת, עבור אל הגדרות > מערכת > מתקדם > עדכון מערכת.

התקן מחדש את חנות Play

אם אף אחד מהשלבים לעיל לא עובד, ייתכן שיהיה עליך להתקין מחדש את חנות Play. כדי לעשות זאת, תצטרך להוריד את הגרסה העדכנית ביותר של חנות Play ממקור מהימן. לאחר השלמת ההורדה, התקן את חנות Play ולאחר מכן הפעל מחדש את המכשיר.

פנה לתמיכה של Google

אם חנות Play עדיין לא עובדת, עליך לפנות לתמיכה של Google לקבלת סיוע נוסף. התמיכה של Google יכולה לעזור לאבחן ולפתור בעיות שעלולות לגרום לחנות Play לא לפעול כראוי.

סיכום

אם חנות Play לא עובדת, יש כמה שלבים שתוכל לנקוט כדי לנסות ולפתור את הבעיה. ראשית, בדוק את חיבור האינטרנט שלך. לאחר מכן, נקה את המטמון והנתונים של חנות Play. עליך גם לעדכן את חנות Play, להסיר עדכונים, להפעיל מחדש את המכשיר, לבדוק אם קיימים עדכוני מערכת ולהתקין מחדש את חנות Play. אם אף אחד מהשלבים האלה לא עובד, עליך לפנות לתמיכה של Google לקבלת סיוע נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן