דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם התמונה לא עובדת בפוטושופ

מה לעשות אם התמונה לא עובדת בפוטושופ

מה לעשות אם התמונה לא עובדת בפוטושופ

מבוא

פוטושופ היא תוכנה רבת עוצמה לעריכת תמונות המשמשת אנשי מקצוע וחובבים כאחד. עם זאת, לפעמים תמונות אינן פועלות כמצופה בפוטושופ. מאמר זה יספק כמה טיפים וטריקים לפתרון בעיות שיעזרו לך לגרום לתמונות שלך לעבוד בפוטושופ.

בדוק את פורמט הקובץ

הצעד הראשון לפתרון בעיות בתמונה שלא תעבוד בפוטושופ הוא לבדוק את פורמט הקובץ. Photoshop תומך במגוון פורמטים של קבצים, כולל JPEG, PNG, TIFF ו-PSD. אם התמונה אינה באחד מהפורמטים הללו, היא לא תעבוד בפוטושופ.

בדוק את הרזולוציה

השלב הבא הוא לבדוק את הרזולוציה של התמונה. פוטושופ דורשת שתמונות יהיו לפחות 72 פיקסלים לאינץ' (PPI) על מנת שיפעלו כראוי. אם התמונה נמוכה מזה, זה לא יעבוד בפוטושופ.

שינוי גודל התמונה

אם הרזולוציה של התמונה נמוכה מדי, אתה יכול לנסות לשנות את גודלה. לשם כך פתחו את התמונה בפוטושופ ועברו לתמונה > גודל תמונה. מכאן תוכלו להזין את הרזולוציה הרצויה וללחוץ על אישור. זה ישנה את גודל התמונה לרזולוציה הרצויה.

המרת התמונה

אם התמונה בפורמט שאינו נתמך בפוטושופ, תוכל לנסות להמיר אותה. לשם כך, פתחו את התמונה בפוטושופ ועברו לקובץ > ייצוא > ייצוא בשם. מכאן, תוכל לבחור את פורמט הקובץ הרצוי וללחוץ על ייצוא. פעולה זו תמיר את התמונה לפורמט הרצוי.

בדוק את מצב הצבע

השלב הבא הוא לבדוק את מצב הצבע של התמונה. Photoshop תומך במגוון מצבי צבע, כולל RGB, CMYK וגווני אפור. אם התמונה אינה באחד מהמצבים הללו, היא לא תעבוד בפוטושופ.

המרת מצב הצבע

אם מצב הצבע של התמונה אינו נתמך על ידי Photoshop, אתה יכול לנסות להמיר אותו. לשם כך פתחו את התמונה בפוטושופ ועברו לתמונה > מצב. מכאן, תוכל לבחור את מצב הצבע הרצוי וללחוץ על אישור. פעולה זו תמיר את התמונה למצב הצבע הרצוי.

בדוק את פרופיל הצבע

השלב האחרון הוא לבדוק את פרופיל הצבע של התמונה. Photoshop תומך במגוון פרופילי צבע, כולל sRGB, Adobe RGB ו-ProPhoto RGB. אם התמונה אינה באחד מהפרופילים הללו, היא לא תעבוד בפוטושופ.

המרת פרופיל הצבע

אם פרופיל הצבע של התמונה אינו נתמך על ידי Photoshop, אתה יכול לנסות להמיר אותו. לשם כך פתחו את התמונה בפוטושופ ועברו אל עריכה > המר לפרופיל. מכאן תוכלו לבחור את פרופיל הצבע הרצוי וללחוץ על אישור. פעולה זו תמיר את התמונה לפרופיל הצבע הרצוי.

סיכום

פתרון בעיות בתמונה שלא תעבוד בפוטושופ יכול להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, על ידי ביצוע השלבים המתוארים במאמר זה, תוכל לזהות ולתקן במהירות את הבעיה. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, תוכל למצוא מידע נוסף ב- YouTube או בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן