דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם התינוק שלך לא רוצה להיות על המיטה?

מה לעשות אם התינוק שלך לא רוצה להיות על המיטה?

מה לעשות אם התינוק שלך לא רוצה להיות על המיטה?

היכרות עם התינוק שלך למיטה

לידת תינוק יכולה להיות חוויה מאתגרת, במיוחד כשזה מגיע להרדם. אם התינוק שלך לא רוצה להיות על המיטה, זו יכולה להיות חוויה מתסכלת גם לך וגם לקטן שלך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך.

צור סביבה נוחה

הצעד הראשון כדי לגרום לתינוק לישון על המיטה הוא ליצור סביבה נוחה. ודא שהמיטה נקייה וללא כל עומס. אם יש לכם מגן מזרן, וודאו שהוא נקי וללא כתמים. כדאי גם לשקול להוסיף כמה כריות ושמיכות כדי להפוך את המיטה למזמינה יותר.

ודא שהחדר חשוך

תינוקות נוטים לישון טוב יותר בסביבה חשוכה. ודא שהחדר חשוך ושאין אורות בהירים או רעשים חזקים. ייתכן שתרצה גם לשקול להשתמש במנורת לילה כדי לעזור לתינוק שלך להרגיש בנוח יותר.

הציגו את תינוקכם למיטה לאט

לאחר שיצרתם סביבה נוחה, הגיע הזמן להכיר את תינוקכם למיטה. התחל בהנחת תינוקך על המיטה לפרקי זמן קצרים. ככל שהתינוק שלך מתרגל למיטה, אתה יכול להגדיל בהדרגה את משך הזמן שהם מבלים בה.

עודדו את התינוק לישון על המיטה

ברגע שהתינוק שלך מרגיש בנוח עם המיטה, אתה יכול להתחיל לעודד אותו לישון עליה. אתה יכול לעשות זאת על ידי קריאת סיפורים או שירת שירי ערש בזמן שהם על המיטה. אתה יכול גם לנסות להפוך את המיטה למזמינה יותר על ידי הוספת כמה צעצועים או פוחלצים.

סיכום

לגרום לתינוק לישון על המיטה יכולה להיות משימה קשה, אבל עם קצת סבלנות ומאמץ, זה אפשרי. הקפד ליצור סביבה נוחה, לשמור על החדר חשוך, ולהכיר את תינוקך למיטה לאט. ברגע שהתינוק שלך מרגיש בנוח עם המיטה, אתה יכול להתחיל לעודד אותו לישון עליה. לטיפים נוספים כיצד לגרום לתינוקך לישון על המיטה, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן