דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם המחשב שלך לא מזהה את הגלקסי

מה לעשות אם המחשב שלך לא מזהה את הגלקסי

מה לעשות אם המחשב שלך לא מזהה את הגלקסי

בדוק את כבל ה-USB

כאשר המחשב שלך לא מזהה את מכשיר הגלקסי, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את כבל ה-USB. ודא שהכבל מחובר היטב הן למחשב והן להתקן. אם הכבל אינו מחובר היטב, ייתכן שהוא לא יוכל להעביר נתונים בין שני המכשירים. אם הכבל אינו מחובר היטב, נסה כבל אחר.

בדוק את יציאת ה-USB

הדבר הבא שעליך לעשות הוא לבדוק את יציאת ה-USB. ודא שהיציאה אינה פגומה או חסומה על ידי פסולת כלשהי. אם היציאה חסומה, נסה להשתמש ביציאה אחרת. אם היציאה פגומה, ייתכן שיהיה עליך להחליף אותה.

בדוק את מנהלי ההתקנים

אם כבל ה-USB והיציאה שניהם פועלים כהלכה, עליך לבדוק את מנהלי ההתקן. מנהלי התקנים הם תוכנות המאפשרות למחשב לתקשר עם המכשיר. אם מנהלי ההתקן לא מעודכנים או פגומים, ייתכן שהמחשב לא יוכל לזהות את ההתקן. כדי לעדכן את מנהלי ההתקן, אתה יכול להשתמש בכלי לעדכון מנהלי התקנים או להוריד ידנית את הגרסה העדכנית ביותר של מנהל ההתקן מאתר היצרן.

בדוק את הגדרות המכשיר

אם מנהלי ההתקן מעודכנים, עליך לבדוק את הגדרות המכשיר. ודא שהמכשיר מוגדר למצב הנכון להעברת נתונים. אם המכשיר מוגדר למצב שגוי, ייתכן שהמחשב לא יוכל לזהות אותו.

בדוק את הגדרות המחשב

אם הגדרות המכשיר נכונות, עליך לבדוק את הגדרות המחשב. ודא שהמחשב מוגדר למצב הנכון להעברת נתונים. אם המחשב מוגדר למצב שגוי, ייתכן שהמכשיר לא יוכל לזהות אותו.

בדוק אם יש בעיות תאימות

אם כל השלבים לעיל הושלמו והמחשב עדיין לא מזהה את מכשיר ה-Galaxy, עליך לבדוק אם יש בעיות תאימות. ודא שהמכשיר תואם למחשב. אם המכשיר אינו תואם, ייתכן שהמחשב לא יוכל לזהות אותו. אם אתה עדיין מתקשה לגרום למחשב שלך לזהות את מכשיר ה-Galaxy, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן