דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם המוצר שלך מ-AliExpress הגיע שבור

מה לעשות אם המוצר שלך מ-AliExpress הגיע שבור

מה לעשות אם המוצר שלך מ-AliExpress הגיע שבור

מה זה AliExpress?

AliExpress הוא שירות קמעונאי מקוון המבוסס בסין, המחבר בין לקוחות לבין מוכרים מכל העולם. היא בבעלות קבוצת עליבאבא, אחת מחברות המסחר האלקטרוני הגדולות בעולם. AliExpress מציעה מגוון רחב של מוצרים, החל מביגוד ואלקטרוניקה ועד פריטים לבית ולגינה.

מה לעשות אם המוצר שלך מ-AliExpress הגיע שבור

אם הזמנתם משהו מאליאקספרס והוא הגיע שבור, אולי אתם תוהים מה לעשות. למרבה המזל, ישנם כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי לקבל החזר או החלפה.

ליצור קשר עם המוכר

הצעד הראשון הוא ליצור קשר עם המוכר. אתה יכול לעשות זאת על ידי כניסה לחשבון AliExpress שלך וניווט לדף "ההזמנות שלי". משם, תוכל לבחור את ההזמנה המדוברת וללחוץ על כפתור "צור קשר עם המוכר". בהודעתך, הסבר את המצב וכלול תמונות של הפריט השבור. הקפד לכלול את מספר ההזמנה שלך ואת מספר מק"ט (יחידת שמירה במלאי) של הפריט.

בקש החזר או החלפה

לאחר שיצרת קשר עם המפיץ, תוכל לבקש החזר או החלפה. בהתאם למדיניות של המפיץ, ייתכן שתוכל לקבל החזר מלא או פריט חלופי. אם המפיץ מסכים להחזר, תצטרך לספק את פרטי חשבון הבנק שלך כדי שיוכל לעבד את ההחזר. אם המוכר יסכים להחלפה, סביר להניח שהוא ישלח לך פריט חדש.

פתח מחלוקת

אם המוכר לא עונה לבקשתך או מסרב לספק החזר או החלפה, תוכל לפתוח מחלוקת. כדי לעשות זאת, היכנס לחשבון AliExpress שלך ונווט לדף "ההזמנות שלי". משם, אתה יכול לבחור את ההזמנה המדוברת וללחוץ על כפתור "פתח מחלוקת". בטופס המחלוקת, הסבר את המצב וספק תמונות של הפריט השבור. הקפד לכלול את מספר ההזמנה שלך ומספר מק"ט של הפריט.

שאלות ותשובות

כמה זמן לוקח לעיבוד ההחזר?

משך הזמן שלוקח לעיבוד ההחזר תלוי במדיניות של המוכר. בדרך כלל, זה יכול לקחת בין כמה ימים לכמה שבועות.

מה אם המוכר מסרב לספק החזר או החלפה?

אם המוכר מסרב לספק החזר או החלפה, אתה יכול לפתוח מחלוקת. כדי לעשות זאת, היכנס לחשבון AliExpress שלך ונווט לדף "ההזמנות שלי". משם, תוכל לבחור את ההזמנה המדוברת וללחוץ על כפתור "פתח מחלוקת".

האם אוכל להחזיר פריט לאליאקספרס?

לא, AliExpress לא מקבל החזרות. אם יש לך בעיה עם פריט שרכשת, תצטרך ליצור קשר ישירות עם המוכר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן