דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם אתה רואה קן צרעות ברחוב?

מה לעשות אם אתה רואה קן צרעות ברחוב?

. מה לעשות אם אתה רואה קן צרעות ברחוב?

מה לעשות אם אתה רואה קן של צרעות ברחוב

לראות קן של צרעות ברחוב יכול להיות חוויה מפחידה. צרעות מסוכנות ויכולות לגרום לפציעה חמורה. חשוב לדעת מה לעשות אם אתה רואה קן של צרעות ברחוב וכיצד להגן על עצמך ועל משפחתך.

זהה את הקן

הצעד הראשון הוא זיהוי הקן. צרעות מצויות בדרך כלל בעצים, בשיחים ובצמחייה אחרת. ניתן למצוא אותם גם בקירות, מרזבים ובאזורים מוגנים אחרים. אם אתה רואה קן ברחוב, סביר להניח שזה קן צרעות נייר. צרעות נייר אינן תוקפניות כמו צרעות, אבל הן עדיין יכולות לעקוץ אם מתגרים בהן.

התרחק מהקן

לאחר שזיהיתם את הקן, חשוב להתרחק ממנו. צרעות וצרעות נייר עלולות להיות תוקפניות אם הן מרגישות מאוימות. אם אתה קרוב מדי לקן, הם עלולים לתקוף. עדיף להתרחק לפחות 10 מטרים מהקן.

תתקשר למדביר

אם הקן נמצא בשטח ציבורי, עדיף לקרוא למדביר. מדביר יוכל להסיר בבטחה את הקן ולמנוע את חזרתו. הם גם יוכלו לזהות את סוג הצרעה או הצרעה ולספק עצות כיצד למנוע מהם לחזור.

הגן על עצמך ועל משפחתך

אם הקן נמצא בחצר שלך, חשוב להגן על עצמך ועל משפחתך. לבשו שרוולים ומכנסיים ארוכים כשאתם בחוץ והימנעו מלהתקרב לקן. אם אתה צריך להתקרב לקן, השתמש במקל ארוך כדי להפיל אותו.

השוואה מהירה

פעולה איזור ציבורי החצר שלך
זהה את הקן כן כן
התרחק מהקן כן כן
תתקשר למדביר כן לא
הגן על עצמך ועל משפחתך לא כן

אם אתה רואה קן של צרעות ברחוב, חשוב לנקוט באמצעי הזהירות הדרושים כדי להגן על עצמך ועל משפחתך. זהה את הקן, התרחק ממנו והזעיק מדביר אם הוא נמצא בשטח ציבורי. אם הקן נמצא בחצר שלך, הגן על עצמך ועל משפחתך על ידי לבישת שרוולים ומכנסיים ארוכים והימנע מלהתקרב לקן. אם אתה צריך להתקרב לקן, השתמש במקל ארוך כדי להפיל אותו. למידע נוסף על צרעות וצרעות, צפו בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן