דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם אתה חולה ביום שהחתן שלך צריך להיות במשרד?

מה לעשות אם אתה חולה ביום שהחתן שלך צריך להיות במשרד?

מה לעשות אם אתה חולה ביום שהחתן שלך צריך להיות במשרד?

מה לעשות אם אתה חולה ביום שהחתן שלך צריך להיות במשרד?

לחלות ביום שהחתן שלך צריך להיות במשרד יכול להיות מצב מלחיץ. אתה רוצה לוודא שהחתן שלך מסוגל ללכת לעבודה, אבל אתה גם לא רוצה לגרום להם להיות חולים יותר על ידי אילוץ אותם ללכת. הנה כמה טיפים איך להתמודד עם זה.

דבר עם החתן שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לדבר עם החתן שלך על המצב. הסבר את התסמינים שאתה חווה ושאל אותם מה הם חושבים שאתה צריך לעשות. אם הם חושבים שעדיף לך להישאר בבית, אז אתה צריך לעשות זאת.

התקשר חולה

אם החתן שלך מסכים שאתה צריך להישאר בבית, אז אתה צריך להתקשר חולה. הקפד להסביר את המצב למעסיק שלך ולהודיע לו שאתה לא מרגיש טוב.

תשמור על עצמך

לאחר שהתקשרת חולה, חשוב לטפל בעצמך. הקפידו לנוח הרבה ולשתות הרבה נוזלים. אתה צריך גם לקחת כל תרופה שהרופא שלך רשם.

לבקש עזרה

אם אתה מרגיש חולה מכדי לטפל בעצמך, אז אתה צריך לבקש עזרה. בקש מחבריך ובני משפחתך לבוא ולעזור לך. הם יכולים להביא לך אוכל, לעזור לך במטלות ולחבר אותך.

תישאר בקשר

הקפידו לשמור על קשר עם החתן שלכם לאורך כל היום. תן להם לדעת איך אתה מרגיש ואם יש משהו שהם יכולים לעשות כדי לעזור. זה יעזור להם להרגיש יותר מחוברים אליך ופחות מודאגים לגבי הבריאות שלך.

שאלות ותשובות

ש: מה עלי לעשות אם אני חולה מכדי לטפל בעצמי?

ת: אם אתה חולה מכדי לטפל בעצמך, אז אתה צריך לבקש עזרה. בקש מחבריך ובני משפחתך לבוא ולעזור לך. הם יכולים להביא לך אוכל, לעזור לך במטלות ולחבר אותך.

ש: מה עלי לעשות אם אני מרגיש חולה מכדי ללכת לעבודה?

ת: אם אתה מרגיש חולה מכדי ללכת לעבודה, אז אתה צריך להתקשר חולה. הקפד להסביר את המצב למעסיק שלך ולהודיע לו שאתה לא מרגיש טוב.

ש: איך אוכל לשמור על קשר עם החתן שלי בזמן שאני חולה?

ת: הקפידו לשמור על קשר עם החתן שלכם לאורך כל היום. תן להם לדעת איך אתה מרגיש ואם יש משהו שהם יכולים לעשות כדי לעזור. זה יעזור להם להרגיש יותר מחוברים אליך ופחות מודאגים לגבי הבריאות שלך. אתה יכול גם להשתמש בשירותי וידאו צ'אט כמו Skype או FaceTime כדי להישאר מחוברים. לחלות ביום שהחתן שלך צריך להיות במשרד יכול להיות מצב מלחיץ. עם זאת, עם השלבים הנכונים, אתה יכול לוודא שגם אתה וגם החתן שלך מטופלים. שוחח עם החתן שלך על המצב, התקשר חולה, שמור על עצמך, בקש עזרה והשאר בקשר עם החתן שלך. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן