דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם אינך רואה שירים בנגן המחשב שלך

מה לעשות אם אינך רואה שירים בנגן המחשב שלך

מה לעשות אם אינך רואה שירים בנגן המחשב שלך

מה לעשות אם אינך רואה שירים בנגן המחשב שלך

האם אתה מתקשה למצוא שירים בנגן המחשב שלך? זה יכול להיות מתסכל כשאתה לא מוצא את השירים שאתה רוצה להאזין להם. הנה כמה טיפים שיעזרו לך!

בדוק את ספריית המוזיקה שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את ספריית המוזיקה שלך. זה המקום שבו כל המוזיקה שלך מאוחסנת. אם אינך מוצא את השירים שאתה מחפש, סביר להניח שהם לא נמצאים בספרייה שלך. כדי לבדוק את הספרייה שלך, פתח את נגן המוזיקה שלך וחפש את הכרטיסייה "ספרייה".

חפש את השירים

אם השירים שאתה מחפש אינם נמצאים בספרייה שלך, תוכל לנסות לחפש אותם. לרוב נגני המוזיקה יש סרגל חיפוש שבו אתה יכול להשתמש כדי לחפש שירים ספציפיים. פשוט הקלד את שם השיר או האמן ותראה אם הוא עולה.

הורד את השירים

אם אתה עדיין לא מוצא את השירים שאתה מחפש, ייתכן שתצטרך להוריד אותם. ישנם אתרים ושירותים רבים המאפשרים לך להוריד מוזיקה. כמה מהפופולריים ביותר כוללים iTunes, Spotify ו-Google Play מוזיקה.

תבדוק ביוטיוב

אם אתה עדיין לא מוצא את השירים שאתה מחפש, אתה יכול לנסות לחפש אותם ביוטיוב. YouTube הוא משאב נהדר למציאת מוזיקה, מכיוון שיש לו ספריית שירים ענקית. פשוט חפש את השיר או האמן ואתה אמור להיות מסוגל למצוא אותו.

צור רשימת השמעה

אם אתה רוצה לוודא שתמיד תהיה לך גישה לשירים שאתה אוהב, אתה יכול ליצור רשימת השמעה. זוהי דרך מצוינת לעקוב אחר כל השירים האהובים עליך ולוודא שהם תמיד זמינים. לרוב נגני המוזיקה יש תכונה המאפשרת לך ליצור רשימות השמעה.

סיכום

מציאת שירים בנגן המחשב שלך יכולה להיות אתגר, אבל זה לא חייב להיות. בעזרת הטיפים האלה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא את השירים שאתה מחפש. אם כל השאר נכשל, אתה תמיד יכול לחפש אותם ב-YouTube או ליצור רשימת השמעה.

סיכום

אם אינך מוצא את השירים שאתה מחפש בנגן המחשב שלך, נסה לבדוק את ספריית המוזיקה שלך, לחפש את השירים, להוריד אותם או לחפש אותם ב-YouTube. אתה יכול גם ליצור רשימת השמעה כדי לוודא שתמיד תהיה לך גישה לשירים האהובים עליך. למידע נוסף, עיין בסרטון YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן