דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות אם אינך זוכר את סיסמת האינסטגרם שלך

מה לעשות אם אינך זוכר את סיסמת האינסטגרם שלך

מה לעשות אם אינך זוכר את סיסמת האינסטגרם שלך

מה לעשות אם אינך זוכר את סיסמת האינסטגרם שלך

שכחת סיסמת האינסטגרם שלך יכולה להיות חוויה מתסכלת. יכול להיות שהיית רחוק מהפלטפורמה לזמן מה ואינך זוכר את פרטי הכניסה שלך, או שפשוט שכחת את הסיסמה שלך. בכל מקרה, חשוב לדעת איך לאפס את סיסמת האינסטגרם שלך כדי שתוכל לחזור לחשבון שלך.

למרבה המזל, אינסטגרם מקל על איפוס הסיסמה שלך אם אינך זוכר אותה. הנה מה שאתה צריך לעשות.

שלב 1: פתח את אפליקציית אינסטגרם או אתר אינטרנט

הצעד הראשון הוא פתיחת אפליקציית אינסטגרם או אתר אינטרנט. אם אתה משתמש באפליקציה, הקש על כפתור "התחבר". אם אתה משתמש באתר, לחץ על הקישור "התחבר" בפינה השמאלית העליונה של הדף.

שלב 2: הקש או לחץ על "שכחת סיסמה?"

ברגע שאתה בדף הכניסה, תראה את ההודעה "שכחת סיסמה?" קישור. הקש או לחץ על קישור זה כדי להתחיל בתהליך איפוס הסיסמה.

שלב 3: הזן את שם המשתמש או כתובת הדואר האלקטרוני שלך

לאחר מכן, יהיה עליך להזין את שם המשתמש או כתובת הדואר האלקטרוני שלך המשויכים לחשבון שלך. זהו אותו מידע שבו אתה משתמש כדי להיכנס לחשבון שלך. לאחר שהזנת את שם המשתמש או כתובת הדוא"ל שלך, הקש או לחץ על כפתור "אפס סיסמה".

שלב 4: בדוק באימייל שלך קישור לאיפוס סיסמה

לאחר שביקשת איפוס סיסמה, אינסטגרם תשלח לך אימייל עם קישור לאיפוס הסיסמה שלך. דוא"ל זה יישלח לכתובת הדוא"ל המשויכת לחשבון שלך. בדוק באימייל שלך את הקישור לאיפוס הסיסמה ולחץ עליו.

שלב 5: צור סיסמה חדשה

לאחר שלחצת על הקישור לאיפוס סיסמה, תועבר לדף שבו תוכל ליצור סיסמה חדשה. הזן את הסיסמה החדשה שלך פעמיים כדי לאשר אותה, ולאחר מכן לחץ על כפתור "אפס סיסמה".

שלב 6: התחבר עם הסיסמה החדשה שלך

לאחר איפוס הסיסמה שלך, תוכל להיכנס לחשבונך עם הסיסמה החדשה שלך. הקפד לזכור את הסיסמה החדשה שלך כדי שלא תצטרך לעבור את התהליך הזה שוב.

סיכום

שכחת סיסמת האינסטגרם יכולה להיות חוויה מתסכלת, אבל קל לאפס את הסיסמה אם אינך זוכר אותה. פשוט בצע את השלבים המפורטים למעלה ותוכל לאפס את הסיסמה שלך ולחזור לחשבון שלך תוך זמן קצר.

אם אתה עדיין מתקשה להיכנס לחשבון שלך, תוכל לפנות לצוות התמיכה של אינסטגרם לקבלת עזרה. הם יוכלו לעזור לך לאפס את הסיסמה שלך ולחזור לחשבון שלך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן