דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה היית עושה? עונה 1 פרק 4

מה היית עושה? עונה 1 פרק 4

. מה היית עושה? עונה 1 פרק 4

סקירה כללית של מה הייתם עושים? עונה 1 פרק 4

מה היית עושה? היא תוכנית טלוויזיה אמריקאית ששודרה לראשונה בשנת 2009. התוכנית בהנחיית ג'ון קוויניונס והיא תוכנית מצלמה נסתרת שמעמידה אנשים רגילים במצבים קשים ולא נוחים. התוכנית נועדה לראות איך אנשים מגיבים למצבים האלה ולראות אם אנשים יתערבו ויעזרו או שהם פשוט יתעלמו מהמצב. הפרק הרביעי של העונה הראשונה של מה היית עושה? שודר ב-3 ביולי 2009. פרק זה הציג מגוון תרחישים, כולל אישה שהוטרדה במסעדה, התעלמות מחסר בית ונערה צעירה שהוטרדה.

תרחיש הטרדת מסעדות

התרחיש הראשון שהוצג בפרק זה היה אישה שהוטרדה במסעדה. בתרחיש זה, אישה ישבה ליד שולחן במסעדה כשגבר ניגש אליה והחל להטריד אותה. האיש השמיע הערות לא הולמות וניסה לגעת בה. התגובות של האנשים במסעדה היו מגוונות. חלק מהאנשים נכנסו וניסו לעזור לאישה, בעוד שאחרים פשוט התעלמו מהמצב. התוכנית כללה גם ראיונות עם האנשים שנכנסו ושאלו אותם מדוע החליטו לעזור.

תרחיש ההומלס

התרחיש השני שהוצג בפרק זה היה הומלס שהתעלמו ממנו. בתרחיש זה, הומלס ישב על המדרכה כשקבוצת אנשים עברה ליד. קבוצת האנשים התעלמה מההומלס ולא הציעה כל עזרה. גם התגובות של האנשים בתרחיש זה היו מגוונות. חלק מהאנשים התערבו והציעו להומלס עזרה, בעוד שאחרים פשוט התעלמו מהמצב. התוכנית כללה גם ראיונות עם האנשים שנכנסו ושאלו אותם מדוע החליטו לעזור.

תרחיש הבריונות

התרחיש השלישי שהוצג בפרק זה היה נערה צעירה שעברה בריונות. בתרחיש זה, ילדה צעירה הלכה ברחוב כאשר קבוצת בנים החלה להציק לה. הבנים לעגו לה וניסו להפחיד אותה. גם התגובות של האנשים בתרחיש זה היו מגוונות. חלק מהאנשים נכנסו וניסו לעזור לילדה, בעוד שאחרים פשוט התעלמו מהמצב. התוכנית כללה גם ראיונות עם האנשים שנכנסו ושאלו אותם מדוע החליטו לעזור.

סיכום

הפרק הרביעי של העונה הראשונה של מה היית עושה? היה מבט מעניין על איך אנשים מגיבים למצבים קשים ולא נוחים. התוכנית הדגישה כיצד אנשים מסוימים מוכנים להתערב ולעזור, בעוד שאחרים נוטים יותר להתעלם מהמצב. זה גם הראה כיצד התגובות של אנשים יכולות להשתנות בהתאם למצב.

השוואה מהירה

תַרחִישׁ אנשים שנכנסו אנשים שהתעלמו
הטרדה במסעדה כמה כמה
חסר בית כמה כמה
הַצָקָה כמה כמה

בסך הכל, הפרק הרביעי של העונה הראשונה של מה היית עושה? היה מבט מעניין על איך אנשים מגיבים למצבים קשים ולא נוחים. זה הראה שהתגובות של אנשים יכולות להשתנות בהתאם למצב ושחלק מהאנשים מוכנים להתערב ולעזור, בעוד שאחרים נוטים יותר להתעלם מהמצב. למידע נוסף על התוכנית, אתה יכול לבדוק מה היית עושה? ביוטיוב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן