דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה אתה עושה כשאתה רוצה לשמור אבל זה אומר שיש שגיאה בקובץ אילוסטרייטור?

מה אתה עושה כשאתה רוצה לשמור אבל זה אומר שיש שגיאה בקובץ אילוסטרייטור?

מה אתה עושה כשאתה רוצה לשמור אבל זה אומר שיש שגיאה בקובץ אילוסטרייטור?

מהי שגיאת קובץ אילוסטרייטור?

שגיאת קובץ Illustrator היא בעיה שעלולה להתרחש כאשר אתה עובד ב-Adobe Illustrator וברצונך לשמור את העבודה שלך. במקום לשמור, אתה מקבל הודעת שגיאה. זה יכול להיות מתסכל, במיוחד אם אתה עובד על פרויקט במשך זמן רב ולא רוצה לאבד את ההתקדמות שלך.

סיבות נפוצות לשגיאות קובץ אילוסטרייטור

ישנן מספר סיבות נפוצות לשגיאות בקובץ Illustrator. אחד הנפוצים ביותר הוא קובץ פגום. זה יכול לקרות אם הקובץ נשמר בצורה שגויה או אם הקובץ ניזוק בצורה כלשהי. סיבה נפוצה נוספת היא מחסור בשטח דיסק. אם למחשב שלך אין מספיק מקום לשמור את הקובץ, ייתכן שתקבל הודעת שגיאה.

קבצים פגומים

אם אתה מקבל הודעת שגיאה בגלל קובץ פגום, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לנסות לשמור את הקובץ שוב. אם השגיאה נמשכת, ייתכן שתצטרך לנסות כמה שיטות שונות כדי לתקן את הבעיה. אפשרות אחת היא להשתמש בפקודה "שמור בשם" ולשמור את הקובץ בשם אחר. פעולה זו תיצור גרסה חדשה של הקובץ שאולי לא תהיה פגומה.

חוסר מקום בדיסק

אם אתה מקבל הודעת שגיאה בגלל מחסור בשטח דיסק, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק כמה מקום פנוי במחשב שלך. אם אין לך מספיק מקום, תוכל לנסות למחוק כמה קבצים או תוכניות כדי לפנות מקום. אתה יכול גם לנסות להעביר את הקובץ לכונן קשיח חיצוני או לשירות אחסון בענן.

השוואה מהירה

גורם פִּתָרוֹן
קובץ פגום השתמש בפקודה "שמור בשם" ושמור את הקובץ בשם אחר.
חוסר מקום בדיסק מחק כמה קבצים או תוכניות כדי לפנות מקום. העבר את הקובץ לכונן קשיח חיצוני או לשירות אחסון בענן.

שאלות ותשובות

ש: מה עלי לעשות אם אני מקבל הודעת שגיאה כשאני מנסה לשמור קובץ אילוסטרייטור?

א:

אם אתה מקבל הודעת שגיאה כשאתה מנסה לשמור קובץ אילוסטרייטור, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לנסות לשמור את הקובץ שוב. אם השגיאה נמשכת, ייתכן שתצטרך לנסות כמה שיטות שונות כדי לתקן את הבעיה. אפשרות אחת היא להשתמש בפקודה "שמור בשם" ולשמור את הקובץ בשם אחר. פעולה זו תיצור גרסה חדשה של הקובץ שאולי לא תהיה פגומה. אתה יכול גם לנסות למחוק כמה קבצים או תוכניות כדי לפנות מקום או להעביר את הקובץ לכונן קשיח חיצוני או לשירות אחסון בענן.

ש: כיצד אוכל לדעת אם קובץ ה-Illustrator שלי פגום?

א:

אם קובץ ה-Illustrator שלך פגום, ייתכן שתקבל הודעת שגיאה כשתנסה לשמור אותו. אתה יכול גם לנסות לפתוח את הקובץ בתוכנית אחרת כדי לראות אם זה עובד. אם הקובץ לא נפתח בתוכנית האחרת, ייתכן שהוא פגום.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן