דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה אתה עושה אם אתה מלא בפיפי אחרי שאתה מסיים?

מה אתה עושה אם אתה מלא בפיפי אחרי שאתה מסיים?

מה אתה עושה אם אתה מלא בפיפי אחרי שאתה מסיים?

מה לעשות כשאתה מלא בפיפי אחרי שתסיים

כשתסיים את העסק שלך בחדר האמבטיה, אתה עלול למצוא את עצמך מלא בפיפי. זה יכול להיות מצב לא נוח ומביך, אבל זה לא חייב להיות. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על התחושה של מלא פיפי אחרי שאתה מסיים.

1. שתו הרבה מים

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות אם אתה מרגיש מלא פיפי לאחר שתסיים הוא לשתות הרבה מים. שתיית מים עוזרת לשטוף את שלפוחית השתן ויכולה לעזור להקל על התחושה של מלא פיפי. חשוב לשתות הרבה מים במהלך היום, לא רק כשאתה מרגיש מלא פיפי.

2. קח אמבטיה חמה או מקלחת

אמבטיה או מקלחת חמה יכולה גם לעזור להקל על התחושה של מלא פיפי לאחר שסיימתם. המים החמים מסייעים להרפיית שרירי שלפוחית השתן ויכולים לסייע בהפחתת התחושה של מלא פיפי.

3. הימנעו מקפאין ואלכוהול

קפאין ואלכוהול יכולים גם לגרות את שלפוחית השתן וגם להחמיר את התחושה של מלא פיפי. עדיף להימנע ממשקאות אלה אם אתה מרגיש מלא פיפי לאחר שתסיים.

4. נסה אימון שלפוחית השתן

אימון שלפוחית השתן הוא טכניקה שיכולה לעזור לך לשלוט בדחף שלך להשתין. זה כרוך בהגדלה הדרגתית של משך הזמן בין ביקורים בשירותים ויכול לעזור להפחית את התחושה של מלא פיפי לאחר שתסיים.

השוואה מהירה

שיטה יְעִילוּת
לשתות הרבה מים גָבוֹהַ
קח אמבטיה או מקלחת חמה גָבוֹהַ
הימנע מקפאין ואלכוהול גָבוֹהַ
נסה אימון שלפוחית השתן לְמַתֵן

לסיכום, אם אתם מרגישים מלאי פיפי לאחר שסיימתם, יש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להקל על התחושה. שתיית מים מרובה, אמבטיה או מקלחת חמה, הימנעות מקפאין ואלכוהול וניסיון לאימון שלפוחית השתן יכולים לעזור להפחית את התחושה של מלא פיפי לאחר שתסיים. חשוב לזכור שייתכן ששיטות אלו לא יעבדו עבור כולם, ולכן עדיף לדבר עם הרופא שלך אם אתה עדיין מרגיש מלא פיפי לאחר שתסיים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן