דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה אתה עושה אם אתה לא רואה את הגיליונות באקסל?

מה אתה עושה אם אתה לא רואה את הגיליונות באקסל?

מה אתה עושה אם אתה לא רואה את הגיליונות באקסל?

מה זה אקסל?

Microsoft Excel הוא יישום גיליון אלקטרוני המשמש לאחסון, ארגון ולטפל בנתונים. זהו אחד היישומים הנפוצים ביותר בעולם, והוא משמש עסקים, סטודנטים ואנשים פרטיים כאחד. Excel הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לך לנתח, להמחיש ולהציג נתונים בצורה משמעותית.

מה גורם לבעיה?

הבעיה של אי היכולת לראות את הגיליונות באקסל יכולה להיגרם מכמה דברים שונים. אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא שהמשתמש הסתיר בטעות את הסדינים. ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתור "הסתר" בלשונית הגיליון. סיבה נוספת יכולה להיות שהמשתמש מחק בטעות את הגיליון. לבסוף, הבעיה עלולה להיגרם על ידי קובץ פגום או וירוס.

כיצד לתקן את הבעיה

1. הסר את הסתרת ה-Sheets

אם הגיליונות מוסתרים, תוכל לבטל את הסתרתם בקלות על ידי לחיצה על כפתור "הצג" בלשונית הגיליון. זה יהפוך את הסדינים לגלויים שוב.

2. שחזר את הגיליונות שנמחקו

אם הגיליונות נמחקו, תוכל לשחזר אותם על ידי לחיצה על כפתור "שחזר" בלשונית הגיליון. פעולה זו תשחזר את הגיליונות שנמחקו.

3. תקן את הקובץ הפגום

אם הקובץ פגום, תוכל לתקן אותו על ידי לחיצה על כפתור "תיקון" בלשונית הגיליון. פעולה זו תתקן את הקובץ הפגום ותהפוך את הגיליונות לגלויים שוב.

4. סרוק לאיתור וירוסים

אם הבעיה נגרמת על ידי וירוס, אתה יכול לסרוק וירוסים באמצעות תוכנית אנטי וירוס. זה יעזור לזהות ולהסיר וירוסים שעלולים לגרום לבעיה.

השוואה מהירה

גורם פִּתָרוֹן
גיליונות נסתרים בטל הסתרת ה-Sheets
גיליונות שנמחקו שחזר את הגיליונות שנמחקו
קובץ פגום תקן את הקובץ הפגום
נגיף סרוק לאיתור וירוסים

סיכום

אם אינך רואה את הגיליונות ב-Excel, ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה ולתקן אותה. אתה יכול לבטל את הסתרת הגיליונות, לשחזר את הגיליונות שנמחקו, לתקן את הקובץ הפגום ולסרוק וירוסים. על ידי ביצוע שלבים אלה, אתה אמור להיות מסוגל להחזיר את הסדינים שלך ולחזור לעבודה. אם אתה צריך עזרה נוספת, אתה תמיד יכול לבדוק את סרטוני פתרון הבעיות של Excel ב-YouTube.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן