דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה אתה עושה אם אתה לא רואה את הגיליונות באקסל?

מה אתה עושה אם אתה לא רואה את הגיליונות באקסל?

מה אתה עושה אם אתה לא רואה את הגיליונות באקסל?

מה זה Sheets באקסל?

Excel היא תוכנת גיליונות אלקטרונית רבת עוצמה שניתן להשתמש בה לאחסון, ארגון וניתוח נתונים. זוהי בחירה פופולרית עבור עסקים, חוקרים וסטודנטים כאחד. אקסל מורכב ממספר רכיבים, כולל גיליונות. גיליונות הם הדפים הנפרדים של חוברת עבודה, והם משמשים לאחסון ולטפל בנתונים. כל גיליון יכול להכיל סוגים שונים של נתונים, כגון טקסט, מספרים, נוסחאות ותרשימים.

כיצד למצוא גיליונות באקסל

קל למצוא גיליונות באקסל. כדי להציג את כל הגיליונות בחוברת עבודה, פשוט לחץ על הכרטיסייה "גליונות" בתחתית חלון Excel. פעולה זו תציג רשימה של כל הגיליונות בחוברת העבודה. אתה יכול גם להשתמש בתכונה "מצא" כדי לחפש גיליונות ספציפיים. לשם כך, לחץ על סמל "מצא" בפינה השמאלית העליונה של חלון האקסל והקלד את שם הגיליון שאתה מחפש.

פתרון בעיות נפוצות

אם אתה מתקשה למצוא גיליונות ב-Excel, יש כמה דברים שאתה יכול לנסות. ראשית, ודא כי הגיליונות אכן נמצאים בחוברת העבודה. אם אתה בטוח שהגליונות נמצאים בחוברת העבודה, נסה לסגור ולפתוח מחדש את חוברת העבודה. לעתים קרובות זה יכול לפתור את הבעיה. אם אתה עדיין מתקשה למצוא את הגיליונות, נסה להשתמש בתכונה "מצא" כדי לחפש אותם. אם אתה עדיין לא מצליח למצוא את הגיליונות, נסה להשתמש בתכונה "מנהל השמות". תכונה זו מאפשרת לך להציג ולנהל את כל הגיליונות בחוברת העבודה.

בדוק אם יש גיליונות מוסתרים

לפעמים, ניתן להסתיר גיליונות באקסל. כדי לבדוק אם יש גיליונות מוסתרים, לחץ על הכרטיסייה "תצוגה" בחלק העליון של חלון האקסל ולאחר מכן לחץ על האפשרות "הסתר". פעולה זו תציג רשימה של כל הגיליונות המוסתרים בחוברת העבודה.

בדוק אם יש גיליונות פגומים

אם אתה עדיין לא מצליח למצוא את הגיליונות, ייתכן שהם פגומים. כדי לבדוק אם יש גיליונות פגומים, לחץ על הכרטיסייה "נתונים" בחלק העליון של חלון Excel ולאחר מכן לחץ על האפשרות "אימות נתונים". פעולה זו תציג רשימה של כל הגיליונות בחוברת העבודה וכל השגיאות שעשויות להופיע.

בדוק אם יש גיליונות נעולים

לפעמים, ניתן לנעול גיליונות באקסל. כדי לבדוק אם יש גיליונות נעולים, לחץ על הכרטיסייה "סקירה" בחלק העליון של חלון Excel ולאחר מכן לחץ על האפשרות "הגן על גיליון". פעולה זו תציג רשימה של כל הגיליונות הנעולים בחוברת העבודה.

השוואה מהירה

נושא פִּתָרוֹן
גיליונות נסתרים סמן את האפשרות "הסתר".
גיליונות מושחתים סמן את האפשרות "אימות נתונים".
גיליונות נעולים סמן את האפשרות "הגן על גיליון".

לסיכום, אם אתה מתקשה למצוא גיליונות באקסל, יש כמה דברים שאתה יכול לנסות. ראשית, ודא כי הגיליונות אכן נמצאים בחוברת העבודה. אם אתה בטוח שהגליונות נמצאים בחוברת העבודה, נסה לסגור ולפתוח מחדש את חוברת העבודה. אם אתה עדיין מתקשה למצוא את הגיליונות, נסה להשתמש בתכונה "מצא" כדי לחפש אותם. בנוסף, אתה יכול לבדוק גיליונות מוסתרים, פגומים ונעולים. למידע נוסף על Excel, עיין בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן