דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » למה אנחנו עושים מה שאנחנו עושים

למה אנחנו עושים מה שאנחנו עושים

למה אנחנו עושים מה שאנחנו עושים

כוח הבחירה

לכולנו יש את הכוח לבחור איך אנחנו חיים את חיינו. אנחנו יכולים לבחור להיות שמחים, להיות אדיבים, להיות נדיבים ולהצליח. אנחנו יכולים לבחור לקחת סיכונים, להיות אמיצים, להיות יצירתיים ולהיות עמידים. אנחנו יכולים לבחור להיות כנים, להיות רחמנים, להיות צנועים ולהיות אמיצים. אנחנו יכולים לבחור להיות אופטימיים, להיות סבלניים, להבין ולהיות סלחניים. אנחנו יכולים לבחור להיות אוהבים, לתמוך, להיות מעודדים ולהיות מועילים. אנחנו יכולים לבחור להיות חכמים, להיות מתחשבים, להיות רפלקטיביים ולהיות עם ראש פתוח. לבחירות שאנו עושים יכולות להיות השפעה עמוקה על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו. כאשר אנו עושים בחירות חיוביות, אנו יכולים ליצור עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור אחרים. אנחנו יכולים ליצור עולם של שלום, של שמחה, של שפע ושל אהבה. אנו יכולים ליצור עולם של הבנה, של קבלה, של כבוד ושל הרמוניה.

כוח הפעולה

הבחירות שלנו חזקות רק כמו הפעולות שאנו נוקטים כדי להפוך אותן למציאות. אנחנו יכולים לבחור להיות אדיבים, אבל אם לא ננקוט פעולה כדי להיות אדיבים, אז הבחירה שלנו היא חסרת משמעות. אנחנו יכולים לבחור להיות נדיבים, אבל אם לא נפעל כדי להיות נדיבים, אז הבחירה שלנו היא חסרת משמעות. אנחנו יכולים לבחור להצליח, אבל אם לא ננקוט פעולה כדי להצליח, אז הבחירה שלנו היא חסרת משמעות. לפעולות שאנו נוקטים יכולה להיות השפעה עמוקה על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו. כאשר אנו נוקטים בפעולות חיוביות, אנו יכולים ליצור עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור אחרים. אנחנו יכולים ליצור עולם של שלום, של שמחה, של שפע ושל אהבה. אנו יכולים ליצור עולם של הבנה, של קבלה, של כבוד ושל הרמוניה.

כוחם של הרגלים

הפעולות שלנו חזקות רק כמו ההרגלים שאנו יוצרים כדי להפוך אותן למציאות. אנחנו יכולים לנקוט בפעולה כדי להיות אדיבים, אבל אם לא ניצור הרגל להיות אדיבים, אז הפעולה שלנו היא חסרת משמעות. אנחנו יכולים לנקוט בפעולה כדי להיות נדיבים, אבל אם לא ניצור הרגל להיות נדיבים, אז הפעולה שלנו היא חסרת משמעות. אנחנו יכולים לנקוט בפעולה כדי להצליח, אבל אם לא ניצור הרגל להצליח, אז הפעולה שלנו היא חסרת משמעות. להרגלים שאנו יוצרים יכולים להיות השפעה עמוקה על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו. כאשר אנו יוצרים הרגלים חיוביים, אנו יכולים ליצור עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור אחרים. אנחנו יכולים ליצור עולם של שלום, של שמחה, של שפע ושל אהבה. אנו יכולים ליצור עולם של הבנה, של קבלה, של כבוד ושל הרמוניה.

כוחן של אמונות

ההרגלים שלנו חזקים רק כמו האמונות שאנו מחזיקים כדי להפוך אותם למציאות. אנחנו יכולים ליצור את ההרגל להיות אדיבים, אבל אם אנחנו לא מאמינים להיות אדיבים, אז ההרגל שלנו חסר משמעות. אנחנו יכולים ליצור הרגל להיות נדיבים, אבל אם אנחנו לא מאמינים בלהיות נדיבים, אז ההרגל שלנו חסר משמעות. אנחנו יכולים ליצור את ההרגל להצליח, אבל אם אנחנו לא מאמינים בלהצליח, אז ההרגל שלנו חסר משמעות. לאמונות שאנו מחזיקים יכולות להיות השפעה עמוקה על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו. כאשר אנו מחזיקים באמונות חיוביות, אנו יכולים ליצור עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור אחרים. אנחנו יכולים ליצור עולם של שלום, של שמחה, של שפע ושל אהבה. אנו יכולים ליצור עולם של הבנה, של קבלה, של כבוד ושל הרמוניה.

כוחה של פרספקטיבה

האמונות שלנו חזקות רק כמו הפרספקטיבה שאנו נוקטים כדי להפוך אותן למציאות. אנחנו יכולים להאמין בלהיות אדיבים, אבל אם אנחנו לא לוקחים פרספקטיבה חיובית על להיות אדיבים, אז האמונה שלנו היא חסרת משמעות. אנחנו יכולים להאמין בלהיות נדיבים, אבל אם לא נוקטים פרספקטיבה חיובית על נדיבים, אז האמונה שלנו חסרת משמעות. אנחנו יכולים להאמין בלהצליח, אבל אם אנחנו לא לוקחים פרספקטיבה חיובית על הצלחה, אז האמונה שלנו היא חסרת משמעות. לפרספקטיבה שאנו נוקטים יכולה להיות השפעה עמוקה על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו. כאשר אנו לוקחים פרספקטיבה חיובית, אנו יכולים ליצור עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור אחרים. אנחנו יכולים ליצור עולם של שלום, של שמחה, של שפע ושל אהבה. אנו יכולים ליצור עולם של הבנה, של קבלה, של כבוד ושל הרמוניה.

כוחה של הכרת תודה

נקודת המבט שלנו עוצמתית רק כמו הכרת התודה שאנו חשים להפוך אותה למציאות. אנחנו יכולים לקחת פרספקטיבה חיובית על להיות אדיבים, אבל אם אנחנו לא מרגישים אסירי תודה על היותנו אדיבים, אז הפרספקטיבה שלנו חסרת משמעות. אנחנו יכולים לקחת פרספקטיבה חיובית על להיות נדיבים, אבל אם אנחנו לא מרגישים אסירי תודה על היותנו נדיבים, אז הפרספקטיבה שלנו חסרת משמעות. אנחנו יכולים לקחת פרספקטיבה חיובית על ההצלחה, אבל אם אנחנו לא מרגישים אסירי תודה על ההצלחה, אז הפרספקטיבה שלנו חסרת משמעות. להכרת התודה שאנו חשים יכולה להיות השפעה עמוקה על חיינו ועל חיי הסובבים אותנו. כאשר אנו מרגישים אסירי תודה, אנו יכולים ליצור עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור אחרים. אנחנו יכולים ליצור עולם של שלום, של שמחה, של שפע ושל אהבה. אנו יכולים ליצור עולם של הבנה, של קבלה, של כבוד ושל הרמוניה. כאשר אנו עושים בחירות חיוביות, נוקטים בפעולות חיוביות, יוצרים הרגלים חיוביים, מחזיקים באמונות חיוביות, נוקטים בפרספקטיבה חיובית ומרגישים אסירי תודה, אנו יכולים ליצור עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור אחרים. אנחנו יכולים ליצור עולם של שלום, של שמחה, של שפע ושל אהבה. אנו יכולים ליצור עולם של הבנה, של קבלה, של כבוד ושל הרמוניה. אנחנו יכולים ליצור עולם שבו כל אחד יכול לשגשג ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלו. זו הסיבה שאנחנו עושים את מה שאנחנו עושים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן