דף הבית » News » כמה זמן נמשך תהליך הגיוס למשטרה?

כמה זמן נמשך תהליך הגיוס למשטרה?

2023-02-25 21:32:00+02:00

מהו תהליך הגיוס למשטרה?

תהליך הגיוס למשטרה הוא תהליך ארוך ומפרך. זה כרוך בשורה של שלבים שיש להשלים כדי להיות שוטר. התהליך מתחיל בדרך כלל עם בקשה, ולאחר מכן מבחן כושר גופני, מבחן בכתב, ראיון בעל פה, בדיקת רקע והערכה פסיכולוגית. לאחר השלמת כל השלבים הללו, תוצע לפונה תפקיד כשוטר.

כמה זמן לוקח תהליך הגיוס?

משך תהליך הגיוס למשטרה יכול להשתנות בהתאם למחלקה ולמספר הפונים. בדרך כלל, התהליך יכול להימשך בין שישה חודשים לשנה. מבחן הכושר הגופני והבחינה בכתב הם בדרך כלל הצעדים הראשונים בתהליך ויכולים להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים. בדיקת הרקע וההערכה הפסיכולוגית עשויים להימשך מספר שבועות. לאחר השלמת כל השלבים הללו, תוצע לפונה תפקיד כשוטר.

מהן הדרישות כדי להיות שוטר?

על מנת להיות שוטר, על המועמדים לעמוד בדרישות מסוימות. דרישות אלו משתנות ממחלקה למחלקה, אך בדרך כלל כוללות גיל 21 לפחות, בעל תעודת בגרות או GED ורישיון נהיגה בתוקף. על המועמדים לעבור גם מבחן כושר גופני, בחינה בכתב, ראיון בעל פה, בדיקת רקע והערכה פסיכולוגית.

מבחן כושר גופני

מבחן הכושר הגופני נועד להעריך את היכולות הגופניות של הפונה והוא מנוהל בדרך כלל על ידי מדריך כושר מוסמך. המבחן כולל בדרך כלל סדרה של תרגילים כגון שכיבות סמיכה, כפיפות בטן וריצה.

בחינה בכתב

הבחינה הכתובה נועדה להעריך את הידע של הפונה בחוק והיא מנוהלת בדרך כלל על ידי מדריך מוסמך לאכיפת חוק. הבחינה כוללת בדרך כלל שאלות על החוק, ההליך הפלילי והליכי המשטרה.

ראיון בעל פה של ועדה

ראיון המועצה בעל פה נועד להעריך את כישורי התקשורת של הפונה והוא מנוהל בדרך כלל על ידי פאנל של קציני אכיפת חוק. הראיון כולל בדרך כלל שאלות לגבי ניסיונו, השכלתו וכישוריו של הפונה. לסיכום, תהליך הגיוס למשטרה עשוי להיות ארוך ומפרך. זה בדרך כלל לוקח בין שישה חודשים לשנה כדי להשלים את כל השלבים המעורבים. על המועמדים לעמוד בדרישות מסוימות, כגון גיל 21 לפחות, בעלי תעודת בגרות או GED ורישיון נהיגה בתוקף. כמו כן, עליהם לעבור מבחן כושר גופני, בחינה בכתב, ראיון בעל פה, בדיקת רקע והערכה פסיכולוגית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן