דף הבית » כללי » חברות קבלניות זה מה שחיפשתן – הרצאה בתחום האיטום

חברות קבלניות זה מה שחיפשתן – הרצאה בתחום האיטום

המטרה של כל בעל מקצוע בתחום הבנייה היא לצמוח, להשתפר, ולהפוך לבעל מקצוע מוכר ונחשק. כבר מובן לכולם שהדרך להפוך למוביל בתחומך היא ידע. אך בשגרת העבודה ועומס המשימות, בייחוד בתחום הבנייה, לעתים הידע נדחק לאחור. חברות רבות בתחום הבנייה כבר הבינו שללא חידוש ידע מקצועי במהלך העבודה בלתי אפשרי להתקדם. במאמר זה תוכלו להבין את החשיבות של הרצאות מקצועיות ככלל, והרצאה מקצועית בתחום האיטום בפרט.

הרצאה בתחום האיטום?

קודם כל חשוב להבין את יתרונות של הרצאה מקצועית בתחום הבנייה. הרצאה מקצועית בתחום הבנייה מאגדת את כל עובדי החברה יחדיו ומספקת ידע מקצועי הכרחי. בזכות זאת היא מסייעת לחברות לשבור את שגרת היומיום, להגביר את הביטחון והמורל של העובדים, ולמנוע שחיקה וניוון. ענף הבנייה הינו מסועף ומורכב. כל תחומי הבנייה חשובים להשלמת פרויקט איכותי אך אחד המרכיבים הקריטיים בין הצלחת פרויקט לכישלון הוא האיטום.

איטום לא מקצועי עלול להוביל לפגיעה קשה בנכס וברכוש, שיכולה להגיע לעלות של מיליוני שקלים. קבלני איטום מהווים נדבך משמעותי בכל פרויקט ולכן חשוב לוודא שקבלני האיטום וכל שאר בעלי המקצוע יהיו בעלי ידע מקצועי עשיר ונרחב בתחום האיטום.

על מה לומדים בהרצאה בתחום האיטום?

תחום האיטום מורכב ממכלול מגוון של תקנות, טכניקות, חומרים, ופרקטיקות עבודה. ההרצאה בתחום האיטום של “מכלל אקסקלוסיב” מבית “מכלל הכשרה מקצועית בע”מ” מועברת על ידי המהנדס שמעון פיטוסי, כיום מהנדס ראשי וסמנכ”ל חברת ביטום. שמעון פיטוסי עסק במשך שנים רבות בתחום הניהול והפיקוח בשטח וכבר כעשור מתמקצע בתחום האיטום. הרצאותיו בתחום האיטום מגוונות. הנושאים בהם מועברות ההרצאות הם: איטום גגות, מרפסות וחללים תת קרקעיים, איטום גבישי (קריסטלי), הזרקות, ואיטום חדרים רטובים. כל אחד מנושאי ההרצאות מהווה עולם שלם של תוכן, פרקטיקות וחומרים איתם אפשר לעבוד.

האם ישנן הרצאות בתחומים נוספים?

בהחלט. תחום האיטום חשוב והכרחי, אך גם תחומי הבנייה האחרים לא נופלים בחשיבותם. באופן טבעי לאחר שהחברה עוברת הרצאה מקצועית מוצלחת יש ביקוש לנוספות. “מכלל אקסקלוסיב” מספקים הרצאות מקצועיות בשלל תחומי הבנייה השונים כמו בטיחות, תורת הרישוי, תקנות התכנון והבנייה ועוד. במידה ואתם מעוניינים לספק לעובדים שלכם ידע הכרחי נוסף הנוגע למעטפת העבודה תוכלו לקבל גם הרצאות בנושאי דיני עבודה, ייעוץ ארגוני, היערכות לחירום, הטרדות מיניות, ביטוח מקצועי, מכרזים ציבוריים ועוד.

כמה פעמים מומלץ להביא הרצאה מקצועית למשרד?

לכל חברה וארגון יש את הצרכים הייחודיים שלהם. את ההרצאות המקצועיות ניתן לקחת כהרצאה חד פעמית או תוכנית שנתית/חצי שנתית בהתאם לצרכי הארגון. מעבר לידע המקצועי החשוב שניתן בהרצאות, הן מספקות מגוון רחב של יתרונות לצוות ולהנהלה בשבירת השגרה, הגברת תחושת קהילתיות וביטחון מקצועי, וחיבור בין העובדים לחברה. הדרך הטובה ביותר לקבוע כמה הרצאות יובילו להשפעה החיובית ביותר על החברה שלכם היא להתייעץ עם מכלל אקסקלוסיב. יחדיו תוכלו לבנות תוכנית לימוד מותאמת אישית בדיוק לצרכים שלכם ושל עובדי החברה.

על ידי שימוש בהרצאות בתחום האיטום ובתחומים נוספים, תוכלו להוביל את החברה שלכם להיות מובילה בתחומה ובעלת יתרון משמעותי בשוק התחרותי של חברות הבנייה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן